sayfa içeriği
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ozel.buro
  • https://twitter.com/TC_OZEL_BURO

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

TURKISH INTELLIGENCE & SECURITY GROUP


Üyelik Girişi
ZİHİN KONTROLÜ - MK ULTRA ARAŞTIRMALARI
Facebook Ana Sayfamız
Facebook Alt Sayfamız
Google Sayfamız
Linkedin
TWITTER - @TC_OZEL_BURO
FOREX
Facebook
DUYURU : ÖZEL BÜRO TWITTER FENOMENİ "FUAT AVNİ"NİN KİMLİĞİNİ AÇIKLIYOR !!

Merhaba;

Bu e-posta da anlatılanlar gerçektir ve sonuna kadar okumanız önerilir.

Belki sosyal medyadan takip ediyorsunuzdur, @fuatavnifuat adlı bir twitter hesabı AK PARTİ'nin tüm icraatları, yapılacak operasyonlar ve perde gerisinde dönen dolaplar hakkında önceden ve ayrıntılı olarak bilgi veriyor. Kimilerine göre bu hesap bir yabancı servise ait, kimilerine göre ise Pensilvanya'da bulunan mûkim malum Hoca'nın kurduğu bir istihbarat havuzu. Her konuda olduğu gibi bu konuda da spekülasyonlar sürüyor. İddia üzerine iddia ortaya atılıyor.

Ancak, bu bilgileri nasıl edindiği ile ilgili bir bilgi yok denecek kadar az. Komplo teorilerinden geçilmiyor. Bazı basın mensupları AK PARTİ'nin önemli bir mevkiisine sızmış bir CEMAAT AJANI olduğunu iddia ediyor, bazıları ise CEMAATİN UZUN KULAKLARI ile öğrendiklerini iddia ediyor. Bazıları ise MOSSAD AJANI olduğunu söylüyor.

Aslında karanlıkta yaptıkları bu kör atış doğru yere isabet etti. Çünkü her ne kadar cemaat ajanları kritik yerlere sızdıysa da FUAT AVNİ adlı hesap sahipleri CEMAATİN UZUN KULAKLARI'ndan başkası değil. Şu anda cemaatin elinde ABD GİZLİ HABERALMA TEŞKİLATI CIA'den ve MOSSAD'dan aldığı nano teknolojik takip ve izleme cihazları var. Bu konuda daha önce Ergenekon Davası esnasında gerek ben gerekse diğer sanıklar 13. Ağır Ceza Mahkemesine gerekli bilgileri verip, araştırılmasını talep etmiştik. Ancak mahkeme heyeti Sayın Başkan Köksal Şengün dışında anlattıklarımızı ve ortaya koyduğumuz delilleri görmezden geldi. Adeta karşımıza görünmez bir duvar ördüler ve ne kadar belge, bilgi aktardıysak ta nuh deyip Peygamber demediler.

Eğer vermiş olduğumuz bilgileri görmek isterseniz aşağıdaki linklere tıklayınız.

TELE-KULAK-ORTAM VE TELEFON DİNLEMELERİ DOSYASI

https://istihbaratdunyasi.wordpress.com/2012/06/04/tele-kulak-ortam-ve-telefon-dinlemeleri-dosyasi-cc-siring-fatihaltayli-arslandidem-notredam-edesion-ecolasan/

ERGENEKON SANIĞI, PARALEL DEVLETİ 2009'DA ERGENEKON MAHKEMESİNE İHBAR ETTİ AMA ÖRTBAS EDİLDİ

https://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/04/03/onemli-ergenekon-sanigi-paralel-devleti-2009da-ergenekon-mahkemesine-ihbar-etti-ama-ortbas-edildi-3/

MUHSİN YAZICIOĞLU DAVASI /// Erkut Ersoy : Muhsin Yazıcıoğlu ve Hrant Dink aynı ölüm listesindeydi

https://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/04/03/muhsin-yazicioglu-davasi-erkut-ersoy-muhsin-yazicioglu-ve-hrant-dink-ayni-olum-listesindey-di/

3 milyon dolarlık dinleme cihazı kayıp /// ERGENEKON SANIĞI HIRSIZLIK FAİLLERİNİ NEREDEN BİLİYORDU ???

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/30/teknik-takip-3-milyon-dolarlik-dinleme-cihazi-kayip-ergenekon-sanigi-hirsizlik-faillerini-nereden-biliyordu/

ERGENEKON HÜKÜMLÜSÜNDEN KARANLIK OPERASYONLARIN DEŞİFRESİ VE MK ULTRA PROJESİ

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/08/onemli-ergenekon-hukumlusunden-karanlik-operasyonlarin-desifresi-ve-mk-ultra-projesi/

ERGENEKON SANIĞININ AĞZINDAN “ERGENEKON OPERASYONUNDA CIA’NİN ROLÜ”

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/07/duyuru-ergenekon-saniginin-agzindan-ergenekon-operasyonunda-cianin-rolu-2/

PAŞALARA VE VATANSEVERLERE KARŞI TELE-KULAK VE ORTAM DİNLEMELERİ OPERASYONLARI

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/06/duyuru-pasalara-ve-vatanseverlere-karsi-tele-kulak-ve-ortam-dinlemeleri-operasyonlari/

Biz olan bitenin farkındayız, Ergenekon Davasında cemaatin emniyet ve yargı üzerinden vatansever insanlara, subaylara, gazetecilere, akademisyenlere kumpas kurması bugünlerde herkesin hemfikir olduğu bir gerçek. Cemaatçiler dışında tüm kesimler bu tezgahı açık açık konuşuyor artık.

Cemaat'in çok tehlikeli bir örgüt olduğunu AK PARTİ yetkilileri geç de olsa anladı. Cemaatin, ışıkevlerinde yetiştirdiği ve ortaokul çağından itibaren katı disiplin ile devşirilen gençleri nasıl kullandığı artık biliniyor. CIA'nin koordinasyonunda AJAN YETİŞTİRME EĞİTİMİ PROGRAMI ile nasıl PROFESYONEL BİRER AJAN yapıldıkları, ellerine nano teknolojik cihazlar vererek hedeflerindeki her bürokratı, askeri, siyasiyi ŞANTAJ maksatlı izledikleri, dinledikleri artık bir sır değil.

İzlediklerinden biri de benim. 2001 yılında cemaatin uzun kulaklarının takibine takıldım. 7 sene boyunca MİT ve Emniyet İstihbaratı içindeki cemaat ajanlarından aldıkları destekle attığım her adımı, her nefesi takip ettiler. Hakkımda yalan yanlış istihbarat notları tuttular. Bu süreç içinde sürekli olarak fiziki takip altında tutuldum. Durumu 2002 senesinde MİT İSTANBUL BÖLGE BAŞKANLIĞI'na bildirdiğim halde fiziki takip 2008 Ocak ayına kadar devam etti. 21 Ocak 2008 tarihinde Ergenekon Örgütünün İstihbarat Sorumlusu olduğum iddiasıyla tutuklandım ve 3 sene 1 hafta Silivri Cezaevinde hapis yattım. Cemaatin ajanlarının tarafıma nasıl hasssas takip yaptıkları, bana nasıl kumpas kurduklarını delilleriyle birlikte mahkeme heyetine söyledim. Cezaevinden yazdığım mektuplarla basın & yayın kurumlarını da bilgilendirdim ama o zamanki konjonktür şimdiki gibi değildi. İlgilenmediler. Cemaatin yayın organları Samanyolu TV, Zaman Gazetesi gibi kurumlara dava açtım hakkımdaki haberler nedeniyle. Cemaatin kontrolünde olan yargı erki sebebiyle davalarım takipsizlikle sonuçlandı. Yine Cemaatin hakimleri tarafından 5 Ağustos 2011 tarihindeki son duruşmada 11 sene 15 gün hapis cezası aldım ama mücadelem ilk günkü gibi devam ediyor.

Cemaatin tehlikeli olduğunu tekrar ediyorum çünkü ellerinde günümüz teknolojisinden en az 25 sene ileride olan nano teknolojik hassas takip cihazları var. Bu cihazlar ile herkesi evindeyken odasında bile nefes alıp verişine kadar canlı olarak izleyebilir ve dinleyebilirler. Bu cihazın bir çok ismi var. Değişik kaynaklarda MK ULTRA, TELEGRAM, BETATRON gibi isimlerle anılıyor. Aynı zamanda hem takip, hem işkence hem de suikast amacıyla kullanılabilir olması sebebiyle çok tehlikeli bir cihaz. Bu nedenle istihbarat servislerinin varlığını red ettiği bir teknoloji. Ama sizde araştırdığınızda göreceksiniz, gerek ABD'de gerek Avrupa'da gerekse ülkemizde çok sayıda kişi bu teknolojinin mağduru olmuş durumda. İsteyenlere hem yerli mağdurların hem de yabancı mağdurların iletişim bilgilerini verebilirim.

Hazır yeri gelmişken bugün AKTİF MEDYA sitesinde yer alan bir haberi dikkatinize sunuyorum.

Bağdadi ile ilgili İran kanalından bir iddia yayınlandı. Kanala konuşan Dr. Kevin Barret, Bağdadi'nin ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA tarafından beyninin yıkandığını söyledi.

ABD, Avrupa, İran, Kürtler ve hatta Esad'ı aynı safta buluşturan Irak Şam Örgütü IŞİD'le ilgili bir makale İran'ın İngilizce yayın yapan televizyonu "Press TV"nin internet sitesinde yayınlandı. "Ebu Bekir El Bağdadi Kimdir?" başlıklı makalenin altında Batılı bir düşünür olan Dr. Kevin Barrett'in imzası bulunuyor. İslam va Arap dünyasıyla ilgili araştırmalarıyla tanınan Barrett'a göre, Irak Şam Örgütü IŞİD ve lideri Ebu Bekir El Bağdadi, Amerika Birleşik Devletleri ABD istihbarat örgütü ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA ve İsrail istihbarat örgütü MOSSAD'ın ortak bir prodüksiyonu.

BEYİN YIKAMA PROGRAMI

Barrett'a göre, Amerikan Merkezi Haber Alma Teşkilatı ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA, "Camp Bucca"da 4 sene boyunca Irak Şam Örgütü IŞİD lideri Ebu Bekir El Bağdadi'ye hususi alaka gösterdi. Bağdadi 4 sene boyunca ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA'in "beyin yıkama" programına doğal tutuldu. ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA'in 1950 yılından bu yana "MK Ultra" olarak adlandırdığı "beyin yıkama" programı üzerinde çalıştığını iddia eden Kevin Barrett, Amerika Birleşik Devletleri ABD'nin 1960'lı senelerden itibaren vakit zaman bu programa başvurduğunu savundu. Barrette'e göre, ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA 1968'de "beyin yıkama" yöntemiyle senatör Robert F. Kennedy'i "Sirhan Sirhan" isimli saldırgana öldürttü. Dr. Kevin Barrett'in iddiasına göre, 900'den fazla kişiyi toplu olarak intihara götüren ve liderliğini rahip Jim Jones'un yaptığı "Halkın Tapınağı" tarikatı da, ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA'in "beyin yıkama" programının ürünüydü.

'İSLAMİ' VERSİYON "Press TV"deki makalede Dr. Kevin Barrett, ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA'in "Halkın Tapınağı" benzeri bir "beyin yıkama" programını "Irak Şam Örgütü IŞİD" ve "Ebu Bekir El Bağdadi" üzerinde denediğini ileri sürdü. Berrett'e göre, kendini "İslam halifesi" duyuru eden Ebu Bekir El Bağdadi, 1978'de Jonestown'da 911 müridiyle beraber intihar eden rahip Jim Jones'un "İslami" versiyonu. (NTV)

KAYNAK : http://www.aktifmedya.com/dunya/abd-merkezi-istihbarat-teskilati-cia-bagdadinin-beynini-yikadi-h307819.html

Bu da başka bir haber.CIA'nın Suikast programı deşifre oldu

WikiLeaks sitesi, ABD istihbarat servisi CIA'nın suikast programını deşifre etti. WikiLeaks'ta yayınlanan ve CIA'nın "öncelikli hedef" olarak görülen örgüt liderlerine suikast düzenlenmesi programına dair 2009 yılında hazırladığı rapor, ABD ve diğer ülkelerin örgütleri zayıflatmaya yönelik uyguladıkları yöntemleri ve taktikleri ortaya koyuyor.

CIA tarafından hazırlanan raporda, farklı ülkeler tarafından Taliban, El Kaide, Kolombiya Silahlı Devrimci Güçleri (FARC), Hizbullah, Filistin Kurtuluş Örgütü (FKÖ), Hamas, İrlanda Cumhuriyet Ordusu (İRA), Cezayir'deki Ulusal Kurtuluş Cephesi (FLN) gibi örgütlerin liderlerine ve üst düzey üyelerine düzenlenen suikast operasyonlarının yönetimler açısından olumlu ve olumsuz sonuçları değerlendirildi.

Raporda CIA, Amerikan yönetimini suikastlerin örgütlere desteği artıracağı, örgütlerin halkla bağlarını güçlendireceği ve örgütlerin diğer liderlerini radikalleştireceği ve başka radikal örgütleri ortaya çıkaracak boşluk yaratacağı uyarısında bulundu.

Raporda, Kolombiya'daki FARC örgütünün liderleri Raul Reyes ve Ivan Rios'un öldürülmesinin örgütteki bağlılığı zayıflattığı bildirildi. Aynı şekilde Hamas'ın kurucuları Şeyh Ahmed Yasin ve Abdülaziz el-Rantisi'nin 2004 yılında İsrail'in füze saldırıları sonucu öldürülmesinin, örgütün üyelerinin moral ve motivasyonunu zayıflattığı, ancak Hamas'ın suikastten kısa süre sonra toparlandığı kaydedildi.

"Öncelikli hedeflere düzenlenen suikastler, diğer örgüt liderlerini güvenlik önlemlerini artırmaya zorlayarak onların liderlik özelliklerinden taviz vermelerine neden olabilir" denilen CIA raporunda, suikastların örgütler için yarattığı paranoyanın yararlı olacağı öne sürüldü. CIA, El Kaide lideri Usame bin Ladin'in bu nedenle saklanmak, düşük teknolojili iletişim kanalları kullanmak ve astlarıyla görüşmekten kaçınmak zorunda kaldığı, bu durumun Bin Ladin'in örgütü yönetme yetisini etkilediği ve kısa zamanda liderlikten uzaklaşmasına neden olduğu değerlendirmesinde bulundu. 

- "Budama stratejisi"-

CIA'ya göre, Libya İslami Mücadele Örgütü'nün (LİMÖ) lideri Ebu Leys el-Libi ve yardımcısının Veziristan'da ABD'nin füze saldırısıyla öldürülmesi, örgütün El Kaide'yle yakınlaşmasını aksatarak olumlu sonuç verdi. Ancak, raporun hazırlanmasından bir yıl sonra dağılan örgütün lider kadrosunun çoğu El Kaide'ye katıldı.

Raporda yer alan bir diğer yöntem ise "budama stratejisi". CIA raporuna göre, "budama stratejisiyle" örgütlerdeki üst düzey komutanları öldürmek yerine, örgütteki önemli işlevi olan orta mevkideki üyeleri öldürerek veya hükümet fonlarından yararlanmalarını engelleyerek, örgüt içindeki yeteneksiz liderlerin onların yerine gelmesi sağlanıyor. Bu yöntemle de, örgütleri zayıflatmak amaçlanıyor.

CIA'ya göre, örgütlerin liderlerini öldürmek bazı örgütlerin emir-komuta yapısı ve haleflik planlamasındaki eşitlikçi yapı nedeniyle istenilen etkiyi yaratamadı. Raporda, bu durumun Irak'taki El Kaide lideri el-Zerkavi'nin 2006'da ABD güçlerin tarafından öldürülmesinde ve Afganistan'daki kabile yapısı nedeniyle Taliban örgütünde görüldüğü belirtildi.

Raporda, tutuklamanın ise CIA açısından pek de tercih edilen bir seçenek olmadığı kaydedildi. Nelson Mandela'nın CIA'nın yardımıyla tutuklanması ve 27 yıl hapiste tutulmasını örnek gösteren rapor, tutuklamaların, liderlerinin döneceğine inanan örgütün üyeleri üzerinde kısıtlı psikolojik etkisi olacağını öne sürdü.

7 Temmuz 2009 tarihli CIA raporunun hazırlanmasının ardından ABD'nin İnsansız Hava Aracı (İHA) saldırıları en yüksek seviyesine ulaşmıştı. İHA saldırılarıyla 2009'da 471, 2010 yılında 751, 2011 yılında ise 363 kişi öldürüldü. (AA)

KAYNAK : http://hurseda.net/Dunya/134986-CIAnin-Suikast-programi-desifre-oldu.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

***

Sayın İlgili,

Cemaatin kirli operasyonlarından bahsetmişken Kaşif ağabeyimizden bahsetmemek olmaz.

Ergenekon Sanığı Kaşif KOZİNOĞLU Duruşmasına 10 gün kala iddiaya göre YOĞUN SPOR nedeniyle 13 Kasım 2011 tarihinde kalp krizinden öldü.

İddia bu şekildedir ama tespit doğru değildir. Otopside herhangi bir zehirlenme belirtisine de rastlanmamıştır.

Rahmetli Kozinoğlu’nu öldürenler ile rahmetli BBP LİDERİ Muhsin Yazıcıoğlu’na suikast düzenleyenler aynı gruptur.

Aşağıda CIA ve NSA’deki dosya ismi olan MK ULTRA ya da diğer adları olan TELEGRAM, BETATRON, ELECTRO-MAGNETIC SURVEILLANCE hakkında bilgi yer alıyor. İncelediğinizde küresel gizli teknolojilerin ne boyutta olduğunu daha iyi kavrayacaksınız.

MK ULTRA PROJESİ : ABD ULUSAL GÜVENLİK TEŞKİLATINDAKİ (NSA) GİZLİ OPERASYONLAR

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/08/mk-ultra-projesi-abd-ulusal-guvenlik-teskilatindaki-nsa-gizli-operasyonlar/

ABD ULUSAL GÜVENLİK AJANSININ UZAKTAN KONTROL (REMOTE VIEWING) İLE İLGİLİ RAPORLARI

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/08/arastirma-dosyasi-abd-ulusal-guvenlik-ajansinin-uzaktan-kontrol-remote-viewing-ile-ilgili-rapo-rlari/

CIA’NİN MK ULTRA PROJESİ İLE İLGİLİ GİZLİ PROJE DOSYALARI

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/08/mk-ultra-projesi-cianin-mk-ultra-projesi-ile-ilgili-gizli-proje-dosyalari/

BİR ZİHİN KONTROLÜ (MK ULTRA) KURBANININ BAŞINDAN GEÇENLER

https://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/08/mk-ultra-projesi-bir-zihin-kontrolu-mk-ultra-kurbaninin-basindan-gecenler/

Sayın İlgili;

KAŞİF AĞABEY’imizin kanı yerde kalmıştır. Öldürenlerin cezalandırılmasıyla rahmetli abimiz yattığı yerde huzur bulacak.

Neden öldürüldüğüne gelince;

Fetullah Cemaati dünyanın her yerinde ılımlı islam maskesini takarak adeta bir maymuncuk gibi islam ülkelerinde istediği yere gelebiliyordu. Cemaat üyelerinin CIA ve NSA akademilerinde casus yetiştirme programları ile yetiştirilerek hedef ülkelere sızdığını kendi kaynaklarından öğrenip bunu MİT’e raporlamıştı. O zamanlar AK PARTİ ve FETULLAHÇILAR kanka durumdaydılar ama MİT’e gelen bir çok rapor cemaatin başka planları olduğunu gösteriyordu. Ama AK PARTİ başlarda müdahale etmedi. Ne zaman ki meşhur Hakan Fidan’ı tutuklama darbesi ve yolsuzluk olayı patladı Tayyip Erdoğan o zaman cemaatin fişini çekti.

Tabi Kaşif Ağabey’de cemaatin istihbari faaliyetleri ile ilgili deliller de mevcuttu, cemaat delillerin Kaşif ağabey de olduğunu fark edince TELEGRAM CİHAZI ile duruşmasına 10 gün kala infazı gerçekleştirdi. Arkasında hiçbir iz bırakmadan öldürüldü.

Henüz KÜRESEL CEMAATİN bu teknolojik suikasti hakkında ilgili merciler dışında bir bilen yok ne yazık ki. İlgililer ise arkası iplik gibi çıkabilecek bir çok medyatik olayın önü açılmasın diye susuyor ama suskunlukları da bir gün elbette sona erecektir.

RAHMETLİ BÜYÜĞÜMÜZ KAŞİF AĞABEY ÇOK SIRADIŞI BİR İSTİHBARATÇIYDI.


ÖNEMLİ : KAŞİF KOMUTANIMIZIN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ KOMPLO TEORİLERİ /// Bir MİT’çinin hikayesi…

https://derinstrateji.wordpress.com/2014/11/06/onemli-kasif-komutanimizin-olumuyle-ilgili-komplo-teorileri-bir-mitci-nin-hikayesi/

ÖZEL BÜRO GRUBUNU VE FAALİYETLERİNİ DE YAKINDAN BİLİR VE DESTEK OLURDU.

KENDİSİYLE İLK OLARAK 2002 YILINDA MALTEPE’DE BİR ÇAY BAHÇESİNDE TANIŞMA İMKANI BULDUM. AFGANİSTAN’DA VE DAHA BİR ÇOK YERDE TÜRK BAYRAĞINI ŞEREFLE DALGALANDIRMIŞ BİR ÖZEL KUVVETLER SUBAYIYDI VE EN SEÇKİNLERİNDENDİ. BEN 22 OCAK 2011 TARİHİNDE TAHLİYE OLDUĞUMDA O HENÜZ AFGANİSTAN’DAN GELMEMİŞTİ, BU NEDENLE ONUNLA AYNI KOĞUŞTA KALMA ONURUNA ERİŞEMEDİM AMA AYNI DAVADA YARGILANDIĞIMIZ DOSTUM VE AĞABEYİM EMEKLİ YÜZBAŞI HASAN ATAMAN YILDIRIM ONUNLA AYNI KOĞUŞTA KALDILAR.

ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN BİR ÇOK TEORİ KONUŞULDUYSA DA ÖLÜM NEDENİ YOĞUN SPORA BAĞLI KALP YETMEZLİĞİ OLARAK AÇIKLANDI. TABİ BU DOĞRU DEĞİLDİ. ÇÜNKÜ O DA AYNI MERHUM BBP LİDERİ MUHSİN YAZICIOĞLU GİBİ TEKNOLOJİK BİR SUİKASTIN HEDEFİ OLMUŞTU. BU KONUDA BİLGİSİ OLANLAR ÇOK AZ VE KONUŞMUYORLAR. AMA GÜNÜ GELDİĞİNDE ARŞİVDEKİ TOZLU RAFLAR İNDİĞİNDE BU DA DİĞERLERİ GİBİ AYDINLANACAKTIR. EĞER BİRİLERİ BİZDEN ÖNCE DAVRANIP BİR RAF TEMİZLİĞİ YAPMAZSA TABİ.

Saygılarımla,

Erkut ERSOY

ERGENEKON SANIĞI


NOT : Eğer TELEGRAM konusunda detaylı olarak bilgi edinmek isterseniz lütfen aşağıdaki linkleri inceleyin.

/// DUYURU /// KÜRESEL GÜÇLER GİZLİ TEKNOLOJİLERİNİ TÜRKİYE’DE KULLANIYOR /// LÜTFEN TEPKİ VERİN ///

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/07/duyuru-kuresel-gucler-gizli-teknolojilerini-turkiyede-kullaniyor-lutfen-tep-ki-verin/

/// ÖNEMLİ /// MK-ULTRA & MIND CONTROL & ZİHİN KONTROLÜ HAKKINDA DÖKÜMANTER /// MKULTRA OFFICIALS ///

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/07/onemli-mk-ultra-mind-control-zihin-kontrolu-hakkinda-dokumanter-mkultra-officials/

/// VİDEO : YABANCI MK ULTRA MAĞDURLARININ AÇIKLAMALARI (İNGİLİZCE) /// MIND CONTROL VICTIMS ///

http://stratejikoperasyon.wordpress.com/2014/03/07/video-yabanci-mk-ultra-magdurlarinin-aciklamalari-ingilizce-mind-control-victims/

ÖZEL BÜRO GRUBU

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      5416 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret189097
DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU'NU TANIMAYANLAR İÇİN
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.07304.0893
Euro4.96854.9884
Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
24° 27° 9°
Takvim
Saat
ÖZEL BÜRO SOHBET ODASI
WEB SİTE RATING DURUMU